13 vecí, ktoré mi robia radosť – /8.diel/

Zuzka TOP 13 Leave a Comment

Kedysi som január neznášala kvôli stresom zo skúšok a vôbec som si tento mesiac z roka akoby nepamätala. Mesiac ZERO. Poznáte to? Dnes si každý jeden januárový deň od 1.1. užívam a mám pocit, že tento mesiac je najviac prajný na vytváranie si konceptu  vlastného života, ktorý sa môže skladať aj z týchto maličkostí. Inšpirujte sa…

 

ZDRAVIE : Klíčky

A vy už viete ako si naklíčiť zdravie doma? Presmerujem vás rovno na môj návod. Pretože v zime, keď máme na tanieri menej zeleniny a ovocia, sú klíčky ideálna vitamínová bomba a zdravý doplnok, ktorý máme vždy poruke a naša imunita to ocení.

Viac skvelých healthy tipov nájdeš v komunite na FB. Klikni tu -> Healthy Slovakia.

 

BEAUTY : Powerlips

Powerlips zaznamenali na Instagrame minulý rok mega úspech! Lámali sme rekordy v obratoch a tento produkt vyhral v Londýne Beauty Awards 2018 cenu za Best New Lip Product / Najlepší produkt na pery. Je to jediný ruž, ktorému dôverujem natoľko, že si dávam na svoje pery ?

?bez alkoholu?
včelí vosk?
avokádo ?
vitamín E
kaolín

Ak si chceš pozrieť celú galériu odtieňov a fotky mojich klientiek, pridaj sa na FB do našej komunity. Klikni tu -> Beauty Slovakia.

 

VEC : Včelobal

Včelobal je prírodný ekologický obal na potraviny. Slúži ako alternatíva potravinovej fólie a alobalu. Tieto jedinečné voskové obrúsky sú ručne vyrobené na Slovensku, v Marianke z vosku od tunajších včelárov, jojobového oleja, živice a 100% bavlny. A celé to vymysleli a vyrábajú naši priatelia ? Máte už svoj?

 

ČO PAPÁM : 107 neodolateľných fit receptov

Ak ste sa zaviazali k postupnej zmene svojho životného štýlu, zo srdca si prajem, aby kniha 107 neodolateľných fit receptov bola vašou príručkou ako si fit elán udržať čo najdlhšie, resp. nastálo?

Kúpiť sa dá tu, je to jedna z mojich najobľúbenejších ultra rýchlych a zdravých “kucháriek”: http://bit.ly/fitkniha

 

REŠTAURÁCIA : MAKAN

Nechápem, ako sme mohli objaviť túto indonézsku reštauráciu Makan v Bratislave až teraz… Na  ázijskú kuchyňu sme sa ešte viac naladili až po tom, ako sme žili na Bali a vrátili sme sa s miernou závislosťou na klíčkoch, ryžových rezancoch a ich koreninkách. Zopár “lekcií” naše chuťové bunky už dostali (dali sme si zákaz vstupu do “panda” bistier ) a keďže aj vieme ako má chutiť Bali tak sme odchádzali veľmi spokojní a najedení.

 

FASHION : Danyela Art

Veľa z vás sa ma pýtalo na toto girlboss tričko a ja len toľko, že nie z Číny ale od mladej talentovanej slovenskej fashion dizajnérky a ilustrátorky Danyela Art.

 

KULTÚRNA AKCIA : Burlesque

Burlesque je o ženskosti a zvodnosti. Je to umenie zvádzania, pri ktorom záleží viac na tom, čo tanečnica nechá zahalené, ako na tom čo odhalí. V Bratislave sa burlesky stávajú čoraz známejšími a navštevovanými show a preto sme sa rozhodli poštekliť svoje zmysly aj my.

 

FILM : GAIA TV

A tak sme objavili GAIA TV – online streamovaciu službu s úplne odlišným typom obsahu ako Netflix alebo káblovka. Zaujímavé dokumenty, transformačné videá s poučnou perspektívou, yoga/pilates video cvičenia a ďalšie témy, z ktorých si môžete vybrať (v angličtine).

 

HUDBA : Martin Garrix feat. Mike Yung – Dreamer

I’m a dreamer
Don’t tell me not to dream
I got freedom
And that’s everything to me …

 

KNIHA : She means business

Sprievodca pre novú generáciu podnikateliek, ktoré chcú jasné tipy a efektívne nástroje na vytváranie a rozvíjanie svojich snov. Ja ju mám ako audioknihu a je to povinná girlboss literatúra!

 

VÝLET : Sonnentor Čejkovice


Minulú jar sme si dali výlet a zážitkovú exkurziu v bylinkovom raji Sonnentor Čejkovice a ešte dodnes kuchtím s bylinkami, ktoré som si odtiaľ doniesla. Ak máte radi čaj, bylinky, chcete proste len vypnúť alebo zobrať deti mimo mesta, za hodinku ste tam autom z Bratislavy.

“Tady roste radost” – je hlavný slogan miesta a je tam tú radosť aj všade cítiť a odnesiete si ju aj domov.

 

ACTIVE lifestyle : Joga v Ružinove

A pretože sa nám nechcelo v zápchach dochádzať, tak sme si našli jogové hodiny v Sunflower studio rovno pár minút od nás za skvelý deal –  30eur/8 x 60min lekcie. A pretože sa ma často na to pýtate, tak vám to dĺžim.

 

MIND & SPIRIT : Meditácia hojnosti

12-minútová vedená meditácia, ktorá ti pomôže a podporí ťa, aby k tebe prúdilo viac bohatstva, lásky a inšpirácie.

www.tajomstvozenskejprosperity.sk

 

Vaša zuzkabuska

 

Komentáre

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *