13 vecí, ktoré mi robia radosť – /8.diel/

Zuzka TOP 13 Leave a Comment

Kedysi som január neznášala kvôli stresom zo skúšok a vôbec som si tento mesiac z roka akoby nepamätala. Mesiac ZERO. Poznáte to? Dnes si každý jeden januárový deň od 1.1. užívam a mám pocit, že tento mesiac je najviac prajný na vytváranie si konceptu  vlastného života, ktorý sa môže skladať aj z týchto maličkostí. Inšpirujte sa…

 

ZDRAVIE : Klíčky

A vy už viete ako si naklíčiť zdravie doma? Presmerujem vás rovno na môj návod. Pretože v zime, keď máme na tanieri menej zeleniny a ovocia, sú klíčky ideálna vitamínová bomba a zdravý doplnok, ktorý máme vždy poruke a naša imunita to ocení.

Viac skvelých healthy tipov nájdeš v komunite na FB. Klikni tu -> Healthy Slovakia.

 

BEAUTY : Powerlips

Powerlips zaznamenali na Instagrame minulý rok mega úspech! Lámali sme rekordy v obratoch a tento produkt vyhral v Londýne Beauty Awards 2018 cenu za Best New Lip Product / Najlepší produkt na pery. Je to jediný ruž, ktorému dôverujem natoľko, že si dávam na svoje pery 👄

🚫bez alkoholu🍸
včelí vosk🐝
avokádo 🥑
vitamín E
kaolín

Ak si chceš pozrieť celú galériu odtieňov a fotky mojich klientiek, pridaj sa na FB do našej komunity. Klikni tu -> Beauty Slovakia.

 

VEC : Včelobal

Včelobal je prírodný ekologický obal na potraviny. Slúži ako alternatíva potravinovej fólie a alobalu. Tieto jedinečné voskové obrúsky sú ručne vyrobené na Slovensku, v Marianke z vosku od tunajších včelárov, jojobového oleja, živice a 100% bavlny. A celé to vymysleli a vyrábajú naši priatelia 💚 Máte už svoj?

 

ČO PAPÁM : 107 neodolateľných fit receptov

Ak ste sa zaviazali k postupnej zmene svojho životného štýlu, zo srdca si prajem, aby kniha 107 neodolateľných fit receptov bola vašou príručkou ako si fit elán udržať čo najdlhšie, resp. nastálo🤞

Kúpiť sa dá tu, je to jedna z mojich najobľúbenejších ultra rýchlych a zdravých “kucháriek”: http://bit.ly/fitkniha

 

REŠTAURÁCIA : MAKAN

Nechápem, ako sme mohli objaviť túto indonézsku reštauráciu Makan v Bratislave až teraz… Na  ázijskú kuchyňu sme sa ešte viac naladili až po tom, ako sme žili na Bali a vrátili sme sa s miernou závislosťou na klíčkoch, ryžových rezancoch a ich koreninkách. Zopár “lekcií” naše chuťové bunky už dostali (dali sme si zákaz vstupu do “panda” bistier ) a keďže aj vieme ako má chutiť Bali tak sme odchádzali veľmi spokojní a najedení.

 

FASHION : Danyela Art

Veľa z vás sa ma pýtalo na toto girlboss tričko a ja len toľko, že nie z Číny ale od mladej talentovanej slovenskej fashion dizajnérky a ilustrátorky Danyela Art.

 

KULTÚRNA AKCIA : Burlesque

Burlesque je o ženskosti a zvodnosti. Je to umenie zvádzania, pri ktorom záleží viac na tom, čo tanečnica nechá zahalené, ako na tom čo odhalí. V Bratislave sa burlesky stávajú čoraz známejšími a navštevovanými show a preto sme sa rozhodli poštekliť svoje zmysly aj my.

 

FILM : GAIA TV

A tak sme objavili GAIA TV – online streamovaciu službu s úplne odlišným typom obsahu ako Netflix alebo káblovka. Zaujímavé dokumenty, transformačné videá s poučnou perspektívou, yoga/pilates video cvičenia a ďalšie témy, z ktorých si môžete vybrať (v angličtine).

 

HUDBA : Martin Garrix feat. Mike Yung – Dreamer

I’m a dreamer
Don’t tell me not to dream
I got freedom
And that’s everything to me …

 

KNIHA : She means business

Sprievodca pre novú generáciu podnikateliek, ktoré chcú jasné tipy a efektívne nástroje na vytváranie a rozvíjanie svojich snov. Ja ju mám ako audioknihu a je to povinná girlboss literatúra!

 

VÝLET : Sonnentor Čejkovice


Minulú jar sme si dali výlet a zážitkovú exkurziu v bylinkovom raji Sonnentor Čejkovice a ešte dodnes kuchtím s bylinkami, ktoré som si odtiaľ doniesla. Ak máte radi čaj, bylinky, chcete proste len vypnúť alebo zobrať deti mimo mesta, za hodinku ste tam autom z Bratislavy.

“Tady roste radost” – je hlavný slogan miesta a je tam tú radosť aj všade cítiť a odnesiete si ju aj domov.

 

ACTIVE lifestyle : Joga v Ružinove

A pretože sa nám nechcelo v zápchach dochádzať, tak sme si našli jogové hodiny v Sunflower studio rovno pár minút od nás za skvelý deal –  30eur/8 x 60min lekcie. A pretože sa ma často na to pýtate, tak vám to dĺžim.

 

MIND & SPIRIT : Meditácia hojnosti

12-minútová vedená meditácia, ktorá ti pomôže a podporí ťa, aby k tebe prúdilo viac bohatstva, lásky a inšpirácie.

www.tajomstvozenskejprosperity.sk

 

Vaša zuzkabuska

 

Komentáre

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *