:: 5-DŇOVÁ VÝZVA ZADARMO ::


Si pripravená na transformáciu tela, mysle a prinavrátenie harmónie tvojim pracovným dňom?
Si pripravená, že znova začneš milovať zdravé raňajky, desiatu, obed, olovrant…a tešiť sa na pracovný deň? Spoločne obnovíme tvoju lásku ku všetkému zdravému na tanieri počas pracovného dňa, budeš sa cítiť skvelo a bude to aj na tebe vidno!

ZADAJ SVOJE MENO + EMAILOVÚ ADRESU A BUĎ V TOM S NAMI :

(Vaše osobné údaje (meno, emailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Mgr. Zuzana Bašová – ZUZKABUSKA) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie pokynov výzvy, receptov a ďalších noviniek od Mgr. Zuzana Bašová – ZUZKABUSKA. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť sa v každom zaslanom e-maile.)ZAPOJ SA DO 5-DŇOVEJ HEALTHY LIFESTYLE VÝZVY ZADARMO!


ZAPOJ SA DO 5-DŇOVEJ HEALTHY LIFESTYLE VÝZVY ZADARMO!


VÝZVA PREBIEHA aj v roku 2019 ako príprava pred letom 🙂Nechaj mi svoju obľúbenú e-mailovú adresu a dozvieš sa ako to bude prebiehať v sprievodcovi, ktorého ti pošlem. Počas týchto mesiacov prebieha TEGREEN VÝZVA. 


VYZÝVAM ŤA, ABY SI VYMENILA KLASICKÉ “MALÁTNE” STRAVOVANIE POČAS PRACOVNÉHO DŇA


ZA VÝŽIVNÚ A PESTRÚ ŽIVOTOSPRÁVU!


ŽIŤ ZDRAVO AJ KEĎ SOM CELÝ DEŇ V PRÁCI A NEMÁM NA NIČ ČAS?


Zdravý a vitálny spôsob života môže byť jednoduchý aj keď sa ti to v diári hemží pracovnými úlohami a stretnutiami. Možno si to už tušila, ale veľa závisí od toho, čo počas dňa konzumuješ.

Chceš sa cítiť nonstop malátna a bez chuti do života alebo chceš mať radšej energiu počas celého dňa a s chuťou plniť svoje denné úlohy? Ja som si vybrala tú energiu a zaradila som do svojho denného menu zdravé a rýchle recepty. Moja myseľ sa nastavila tak, že aj telo si pýta samé zdravé veci a to je na tom všetkom najlepšie.

Počas 5-dňovej healthy lifestyle výzvy ti zašlem recepty na každý pracovný deň – raňajky, desiata, obed, olovrant. Takisto som vytvorila nákupný zoznam s linkami, kde zoženieš všetko, čo potrebuješ a ušetríš tak tvoj drahocenný čas. Tieto recepty sú tak chutné, že aj ten najvyberanejší jedák a jedáčka sa do nich zamiluje.

Takže čaká ťa jeden týždeň plný superfood a super rýchlych receptov, veľa energie, možno sa ti zlepší dych, trávenie, budeš mať zo seba lepší pocit, že si pre seba niečo urobila. K receptom dostaneš aj tipy ako sa smart a zdravo stravovať počas pracovného týždňa a vždy budeš mať moju podporu.

Táto výzva ti ukáže ako sa dá zdravšie prežiť počas pracovného týždňa a má aj zopár pravidiel. Ale keď budeš mať chuť na zmrzlinu alebo hranolky, kľudne si daj. Nikoho nebudeme súdiť. 🙂

Keď sa výzva skončí, spoločne to s tebou veľkolepo oslávime!

Zisti aké to je, keď si ideš zdravý životný štýl aj v práci. Ukážem ti výsledky transformácie a ako som vyriešila moje (kedysi) korporátne stravovanie JA.


ZADAJ SVOJE MENO + EMAILOVÚ ADRESU A BUĎ V TOM S NAMI :

(Vaše osobné údaje (meno, emailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Mgr. Zuzana Bašová – ZUZKABUSKA) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie pokynov výzvy, receptov a ďalších noviniek od Mgr. Zuzana Bašová – ZUZKABUSKA. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť sa v každom zaslanom e-maile.)Toto je LIVE výzva! Máme podpornú Facebook skupinu a na sociálnych sieťach používame hashtag #5HLvyzva a #HealthySlovakia.

Toto hovoria ľudia z Healthy Slovakia,
ktorí si výzvu už dali…

“Táto výzva je super a ak vás bavia nové veci, recepty a ich skúšanie, táto výzva je aj pre vás. Zmenila mi život.”
Maminka
“Recepty sú hravo jednoduché, rýchle, plné chutí a hlavne z dostupných surovín. A úplne top je, že debatíme so Zuzkou a jej maminou nielen o nových receptoch, ale aj zdravom životnom štýle, kozmetike a životných múdrostiach. Som rada, že mi vstúpili do života.”
Mariannka
“Výzva bola super. Niektoré recepty som si trošku upravila. Nejem tvaroh, tak som ho vynechala úplne a aj tak to bolo chutné. Objednala som si aj knihu s rýchlovkami. Už som ju kedysi videla, ale vekom som sa dostala do štádia, že varievam dlho. Tvoje recepty ma inšpirovali k tomu, že sa tieto rýchlovky fakt oplatia. Ide predsa o suroviny. Nie o dlžku prípravy jedla. Aj za krátko si vykúzlim zdravé a chutné jedlo. Táto výzva je mimoriadne inšpiratívna, hoci sa nestravujeme doma zle. Rada skúšam nové veci. Takže ja hovorím: SUPER!”
Anna
“Supeeer sa cítim, vôbec nie som nafúknutá ako bývam obvykle v piatok po celom dni. Bonus naviac -1,5kg. ;)”
Petra

“ZAVÄZUJEM SA DAŤ NAŠEJ KOMUNITE TIE NAJLEPŠIE NÁSTROJE NA TO, ABY STE DOSIAHLI SVOJE OSOBNÉ TRANSFORMAČNÉ CIELE.”

Chcem byť zdravá, plná energie a vyzerať mlado.


ZADAJ SVOJE MENO + EMAILOVÚ ADRESU A ZAPOJ SA DO VÝZVY :

(Vaše osobné údaje (meno, emailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Mgr. Zuzana Bašová – ZUZKABUSKA) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie pokynov výzvy, receptov a ďalších noviniek od Mgr. Zuzana Bašová – ZUZKABUSKA. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť sa v každom zaslanom e-maile.)zuzkabuska © Copyright 2018. All Rights Reserved.

DISCLAIMER: Všetky informácie uvedené na tejto webovej stránke sú len informačné. Táto webová stránka nie je určená na diagnostiku, liečenie alebo náhradu lekárskej liečby. Požiadajte o radu odborníka v oblasti zdravotnej starostlivosti ak máte špecifické zdravotné problémy. Jednotlivé výsledky sa môžu líšiť.

Áno, zuzkabuska používa partnerské odkazy na propagáciu produktov zdravého životného štýlu, ktoré jej pomáhajú generovať určité príjmy a je za to vďačná.