Zdravé stravovanie: Niekedy je to boj …

Ak siahaš po sladkostiach, nezdravých snackoch, robíš si počas dňa príliš veľa výletov ku kávomatu alebo sa každý deň dušuješ, že “už zajtra pôjdem do fitka” … nemusíš sa báť, nie si v tom sama!
Z času na čas aj ja spadnem z toho môjho healthy obláčika …
Môj 7-dňový program je rýchly reset, ktorý si potrebuješ dať, ak chceš povedať adios zlým stravovacím návykom, ktoré ťa stále ťahajú dole.
Vytvorila som ho pre každú ženu, ktorá sa chce dozvedieť viac o tom, ako dávať svojmu telu skutočné živiny, ako si vytvoriť šťastné návyky a mať mladistvú energiu a výzor po celý život, pretože tieto recepty sú inšpirované ľuďmi z modrých zón, ktorí sa dožívajú 100 a viac rokov v perfektnej kondícii!

CHCEŠ SA DOZVEDIEŤ ICH TAJOMSTVO?


KLIKNI TU A DAJ SI RESET

POVIEM TI TO NA ROVINU:
JE NAČASE, ABY SI ZISTILA AKÉ TO JE CÍTIŤ SA SKVELO, KEĎ SI OSVOJÍŠ “ZŽŠ”
(ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL)


Všetky tie čistiace a detox kúry nie sú vždy praktické, zdravé a vyvážené. Stáva sa, že často nefungujú a po nich sa telo cíti viac rozhádzané ako predtým. Možno si ich už niekoľkokrát vyskúšala. Možno si vydržala tak tri alebo štyri dni a potom si to vzdala, pretože si sa cítila úplne bez energie alebo ešte horšie… hladná!! U mňa to tak občas bolo.

Si aj ty sklamaná z neustáleho skúšania nových stravovacích programov bez výsledkov?

Vieš čo? … Nemusí to byť celé len o kajenskom korení a citrónovej vode (aj keď tú milujem!) … Nemusíš robiť bláznivý detox. Tvoje telo predsa prirodzene detoxikuje každý boží deň.. Áno, všetky tvoje orgány boli stvorené tak, aby sa zbavili toho, čo nepotrebujú, zatiaľ čo s radosťou využijú to, čo im dáš a čo potrebujú.

7-dňový reset to tvojim orgánom ešte viac uľahčí a pomôže opantať tvoje chuťové poháriky, aby si mohla pokračovať v zdravých voľbách aj po siedmich dňoch. Čaká ťa bliss/pretrvávajúci stav zdravej blaženosti…

Počas 7 dní môžeš nájsť a zažiť svoj stav blaženosti:IDEŠ DO TOHO, VŠAK?


TVOJA RODINA, PRIATELIA A VŠETCI, KTORÝM NA TEBE ZÁLEŽÍ SI ŤA ZASLÚŽIA V TEJ NAJLEPŠEJ FORME: SEXY, BYSTRÚ, PLNÚ ENERGIE A MOTIVÁCIE.
S MOJIM 7-DŇOVÝM RESETOM SA OKAMŽITE POSUNIEŠ VO SVOJICH CIEĽOCH NA ROK 2018. VO SVOJOM TELE SA BUDEŠ ZRAZU CÍTIŤ AKO V CHRÁME A ZABUDNEŠ, ŽE SI SI Z NEHO OBČAS ROBILA SMETIAK.
CÍŤ SA ĽAHKO, STLAČ SVOJE RESET TLAČÍTKO A BUDE SA TI ZDAŤ, ŽE VŠETKO JE MOŽNÉ – V KUCHYNI, V ŠKOLE, V PRÁCI, V POSTELI… 🙂


Zuzka, chcem sa resetnúť za 10€

INTRO: 7-DŇOVÝ RESET


Tento návod popisuje krok za krokom, resp. deň za dňom ako spraviť reset svojich stravovacích návykov podľa vzoru najzdravších ľudí sveta. Tvoje telo sa bude postupne a prirodzene meniť, poobede ti už nebudú klipkať oči od únavy a nebudeš vedieť, čo je to toxická záťaž. Naučíš sa hlbšie oceniť to, čo si nachystáš a zješ. Naučíš sa nové zručnosti v kuchyni, ktoré ti pôjdu od ruky a budeš si čas strávený v kuchyni vychutnávať (sľubujem, že tam nebudeš vôbec dlho). Robíš to pre seba… Samozrejme, že zapôsobíš aj na svojich blízkych a priateľov, budeš žiariť a vďaka tomuto malému osobnému víťazstvu získaš späť svoju zdravú sebadôveru.

NAUČÍŠ SA AKO:


– Zásobovať svoju kuchyňu zdravšími surovinami a pripraviť sa na celý týždeň bez toho, aby si bola v strese.
– Nakupovať ako profíčka, aby si si vedela dôkladne pripraviť svoj týždňový jedálníček. Priprav sa na uznanie okolia, ktoré bude chcieť vedieť viac o tvojom novom lifestyle.
– Ľahko sa dajú adoptovať zdravé návyky a koľko radostí ti to prinesie do života.
– Maximalizovať reset pomocou zeleného čaju, zlepšiť svoj metabolizmus a mať pokojnejší spánok počas pracovného týždňa.
SPRIEVODCA RESETOM


Tvoj úspech je aj môj úspech.
Toto dostaneš:

– Môj ľahko stráviteľný unikátny 7-dňový program vo forme ebooku, ktorý ti pošlem rovno na mail.
– Viac ako 30+ lahodných receptov na CELÝCH 7 dní od raňajok až po večeru. V programe nájdeš recepty na raňajky, obed, večeru, dezerty, džúsy, smoothie, zdravé snacky a elixíry, aby si ich synergiou dosiahla čo najlepšie účinky. Objavíš silu svojej “modrej zóny”.
– Môj sľub: Každý recept trvá menej než 30 minút na prípravu.
– 7-dňový systém podpory v mojej komunite – zdravé tipy, inšpirácie, recepty, ktoré štartujú metabolizmus, pohybové aktivity…
– Týždňový nákupný zoznam.
– Zdroje a obľúbené produkty, ktoré ti pomôžu zresetovať ešte viac!
– Celoživotné členstvo ZADARMO v súkromnej Facebook skupine s každodennou podporou, aby si zlepšovala svoje osobné výsledky.

 KRÁSNE JEDLO, KRÁSNA TY!


Reset prebieha od pondelka do nedele. Je určený pre ženy, všetky recepty sú krásne farebné. Bude sa ti to páčiť a po skončení budeš chcieť viac. Poznám to … Svoje zdravie máš vo vlastných rukách, ale v hrsti môžeš mať aj ušetrený čas a peniaze.

Tu je malá ukážka ako to bude vyzerať v tvojej kuchyni.

V žiadnom prípade si nebudeme odopierať potešenie z lahodného jedla. Ja a moja maminka sme si nafotili (takmer) všetky reset recepty (aj vyskúšali), aby si pred kuchtením videla ako to bude vyzerať. Pochváľ sa so svojimi vlastnými výtvormi v skupine na Facebooku aj ty.


100% POZITÍVNE VIBRÁCIE Z NAŠEJ KOMUNITY

“Tento reset je super a moja rada je, aby ste išli do toho. Je to svojim spôsobom relax a postupná pozitívna zmena životného štýlu, ktorý má v mojom veku kúsok do seba.”

Maminka
“Recepty sú hravo jednoduché, rýchle, plné chutí a hlavne z dostupných surovín. A úplne top je, že debatíme so Zuzkou a jej maminou nielen o nových receptoch, ale aj zdravom životnom štýle, kozmetike a životných múdrostiach. Som rada, že mi vstúpili do života.”
Mariannka

Chcem si 7-dňový reset s receptami a sprievodcu stravovania v modrých zónach
KÚPIŤ HNEĎ TERAZ


MÁŠ NEJAKÉ OTÁZKY?

Myslela som si 🙂


zuzkabuska © Copyright 2017. All Rights Reserved.

DISCLAIMER: Všetky informácie uvedené na tejto webovej stránke sú len informačné. Táto webová stránka nie je určená na diagnostiku, liečenie alebo náhradu lekárskej liečby. Požiadajte o radu odborníka v oblasti zdravotnej starostlivosti ak máte špecifické zdravotné problémy. Jednotlivé výsledky sa môžu líšiť.

Áno, zuzkabuska používa partnerské odkazy na propagáciu produktov zdravého životného štýlu, ktoré jej pomáhajú generovať určité príjmy a je za to vďačná.