Image

Vitajte

Sme tím ambicióznych girlboss žien, ktoré spojili svoju vášeň pre sociálne médiá a krásu. Budujeme si globálne online podnikanie a pracujeme so širokou škálou produktov zdravého životného štýlu, starostlivosti o pleť a kozmetických prístrojov, ktoré sa pravidelne objavujú v časopisoch ako Marie Claire, Elle, Vogue atď.

Moje prečo

Ukazujem ženám, že network marketing je krásne a populárne ženské povolanie, keď ho robíte autenticky a v súlade so svojou energiou a učím ženy dosahovať ciele v tejto oblasti. Pomáham im zviditeľniť sa na sociálnych sieťach, predovšetkým na Facebooku, Instagrame a cez emailing a získať pomocou týchto sietí ďalších klientov alebo sa venovať leadershipu a budovaniu siete . Učím ich ako sa odlíšiť vďaka osobnej značke a profitovať vďaka tomu, že budú samé sebou. Verím v to, že keď držíme spolu ako tím, spolu sa vzdelávame a podporujeme, každá jedna je predurčená na úspech a len tak sa nevzdá svojich snov.

Čo máme spoločné?

 • túžime mať svoje nezávislé podnikanie
 • sme rozhodnuté budovať svoj online biznis
 • vieme sa zaviazať
 • sme cieľavedomé
 • sme disciplinované
 • to, čo povieme, platí
 • vieme vymýšľať vlastné nápady
 • vieme tvoriť vlastné projekty
 • máme veľké sny
Image

A na tie sny si chceme zarobiť! Avšak mám na mysli seriózne sny, ktoré si vyžadujú seriózny level zaviazania sa ako:

 • finančná nezávislosť a flexibilita
 • byť na 100% sama sebe šéfkou
 • venovať sa leadershipu
 • mať biznis vo viacerých krajinách sveta
 • pracovať z hocijakého miesta na svete
 • byť doma so svojou rodinou
 • a ďalšie si doplňte...

A tak nie je náhoda, že si pristála na mojom webe a tejto stránke. Vieš, že si pripravená. Vieš, že chceš VIAC.

Nebolo by skvelé zarobiť si peniaze prostredníctvom internetu a sociálnych médií?

Čo ťa čaká?

SILNÉ BIZ PARTNERSTVO a vízie 2020

Spolupráca s americkou spoločnosťou kótovanou na New York burze, ktorá má 35 ročnú históriu, je celosvetovo uznávaná a podľa FORBES je jednou zo spoločností, ktorá dokáže ponúknuť taký druh príjmu, aký ľudia hľadajú.

PRÁCA S 250 TOP PRODUKTAMI

V centre pozornosti sú jedinečné, kvalitné a klinicky testované produkty. Zárukou je 150 členný vedecký poradenský zbor, veda a výskum, svetové patenty a ocenenia a v neposlednom rade obľúbenosť u spotrebiteľov. 

GLOBÁLNY SYSTÉM VZDELÁVANIA

Unikátne na globálnej organizácii OTG je to, že vďaka tímovej podpore, materiálom a mentoringu máte od prvého dňa v rukách odskúšaný systém, ktorý umožňuje duplikovať váš úspech. V rámci tejto organizácie sú pre obchodných partnerov organizované konferencie, workshopy, online tréningy a webináre atď.

POCIT ROZVÍJANIA SA JE POTREBOU KAŽDÉHO ČLOVEKA

Čaká ťa rozsiahle školenie ohľadne sociálnych sietí, prístup k elektronickým knihám, propagačným a tréningovým materiálom, členstvo v skupinách kde nájdeš kompletné know how, moje denné online rady a môj mentoring. Zároveň získaš možnosť mesačnej expertnej konzultácie (ZADARMO) od lídrov, ktorí zarobili v tomto podnikaní takmer milión eur!

TÝŽDENNÝ PRÍJEM

Vďaka novým trendom v network marketingu a originálnemu kompenzačnému plánu VELOCITY vieš zarábať od prvého dňa vytvorenia tvojho brand affiliate ID a na druhý týždeň sa tešiť z prvej provízie. Automaticky získaš prístup do vlastnej online kancelárie, eshopu a aplikácie na objednávanie a vytváranie personalizovaných ponúk.

ÚPLNÁ SLOBODA

... v určovaní finančnej odmeny, harmonogramu, miesta a rozsahu práce podľa tvojich cieľov. Tvojim novým šéfom budú tvoje sny a ciele a oni ťa budú hnať za hranice vlastnej zóny komfortu a zároveň ťa dovedú na miesta, o ktorých si vždy snívala ...

click me

Začni pracovať na svojej vášni v motivovanom tíme a predstav ostatným inovatívne produkty pre krásu a životný štýl cez vlastný eshop. Po prihlásení budete mať prístup k aplikácii, ktorá vám umožní ľahko zdieľať tieto produkty.

Na začiatku mojej cesty som bola aj ja ochromená a nevedela kde začať… Ja som si tým prešla a teraz sa delím s ostatnými o moje skúsenosti. 

V tejto modernej online ére som zástankyňou kombinácie offline a online podnikania. To robím aj ja a to radím aj "mojim babám". Ako ti ešte konkrétne môže pomôcť naša spolupráca?

Okrem bezplatného členstva vo Facebook skupine sa dozvieš aj najvhodnejšiu stratégiu pre tvoj rast a dostaneš prístupy do mojich online kurzov o online marketingu a Knihu snov a cieľov, ktorú som vytvorila:

1.

Zistíš ako zo seba vytvoriť ZNAČKU a predávať AUTENTICKY. Pomôžem ti položiť pevné základné kamene vizuálnej stránky tvojho brandu a zamerať sa na jedinečnosť a hodnoty tvojej značky.

2.

Pomocou tajnej metódy ti pomôžem odhaliť tvoj energetický potenciál a tvoje hlavné talenty, na ktorých môžeš postaviť svoj online biznis a tak pracovať v súlade so svojou energiou.

3.

Ukážem ti nástroje automatizácie, nastavíme spoločne témy postov, live vysielaní, web content atď. aby si sa naučila nájsť tých správnych ľudí a kŕmiť ich svojim strategicky premysleným obsahom.

Komunikovať budeme online na diaľku a raz mesačne sa stretávame na workshope v Bratislave. Už teraz sa na teba teším ako ťa so všetkými girlbosskami pozoznamujem 🙂 

My dream team

Image

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the

Lorem Ipsum is simply

Image

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the

Lorem Ipsum is simply

Image

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the

Lorem Ipsum is simply

Image

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the

Lorem Ipsum is simply

 

Inšpirovali sme ťa? Ak sa chceš do projektu zapojiť, je to jednoduché!

click me

V dobe keď vás všetci na internete atakujú, že si máte niečo kúpiť a influenceri tlačia produkt za produktom, ja vás naučím z internetu zarábať. Aktuálne mám tento mesiac priestor na mentoring pre 2 z vás. 

Ak máš záujem, chyť si svoje miesto čím skôr a staň sa súčasťou nášho girlboss tímu.

Dôležité

 • áno


  nemám ešte vytvorené svoje vlastné brand affiliate ID

 • áno


  viem čo je to etické správanie a som tímová hráčka

 • áno


  potvrdzujem, že odoslanie tohto formulára je záväzná prihláška do tvojho tímu
 • áno

  som si plne vedomá, že po 3 mesačnej období mojej neaktivity mi členstvo a prístupy automaticky zaniknú
 • áno


  beriem na vedomie, že sa mi ozveš a budem sa na to tešiť 

Tvoj štart ako brand affiliate