O mne

Nenarodila som sa ako podnikateľka … aspoň som si to dosť dlhú dobu myslela.

 

Až pokým som sa zamestnala 9-5 … Vtedy mi moja túžba byť slobodná a moje sny našepli, že treba niečo podniknúť. Teraz mám svoj online biznis a pomáham ďalším ženám vytvoriť si ho tiež, budovať osobnú a autentickú značku a samozrejme vyzerať a cítiť sa pri tom skvelo.

 

Robím veci trochu inak

 

Možno ste si to už všimli … V roku 2012 som sa začala zaujímať o marketing ako o profesiu, začala som podnikať v network marketingu (v mojich očiach je to nadčasový model) so spoločnosťou NuSkin, ktorú som si vybrala a do ktorej som sa zamilovala a v roku 2014 som založila tento blog. To mi zmenilo život. A ešte moji mentori!

 

Som holistická podnikateľka (počuli ste už tento pojem?) a viem, že najprv sa musím cítiť dobre ja (nie vždy to tak bolo a môžeš si o tom, ako som začala znovu žiariť, prečítať tu »), aby som mohla pracovať na 100% a pomáhať ďalším. Milujem môjho manžela, healthy lifestyle, Fly High Yogu (som certifikovaná inštruktorka), pohodlné oblečenie (v ktorom ma stretnete aj na biznis stretku), svoje produkty (nie som tá blogerka, ktorá dostane niečo zadarmo, raz si to niečo vyskúša a potom to o dušu spasenú promuje, svoje produkty si nakupujem roky rovnako ako vy) a som matcha tea závisláčka.

Keď už si tu (za čo som naozaj veľmi vďačná), čekni aj môj Facebook a Instagram a môžeme zostať v kontakte.

Ak hľadáš konkrétne riešenia, ktoré odporúčam, staň sa súčasťou mojich komunít HEALTHY SLOVAKIA a BEAUTY SLOVAKIA.

Ako ti môžem pomôcť?

 

Určite si bola doteraz v tom, “Však počkať, veď ty predsa predávaš len tie produkty?” … Áno aj, u nás v mojej spoločnosti mám pozíciu Senior Brand Partner … Ale som aj blogerka a prirodzene píšem o tom, čím žijem a čo ma baví (a čiastočne ma to aj živí, keď už sme pri tom), som autorka ebooku s receptami 7-dňový RESET, ktorý som preložila aj do angličtiny.

Som vyštudovaná programátorka a tlmočníčka a vždy som cítila, že sa to učím hlavne pre seba. Dnes dokážem komunikovať s mojimi klientami v rôznych častiach sveta (vďakabohu za globálnu network spoločnosť, ktorá mi to v mojom biznise umožní bez nákladov spojených s logistikou!), prvú verziu tejto stránky som si urobila sama, ale odvtedy som sa na tejto ceste samozrejme posunula. Tu si môžeš prečítať moju biznis story »

V posledných rokoch som sa zamerala hlavne na marketingový koučing a consulting, aby som čo najviac ženám ukázala, ako sa dá podnikať online z pohodlia domova (disclaimer: aj keď to znie “pohodlne”, je to drina ako každé podnikanie, ale toto sa najviac oplatíííí), s využitím Internetu, webu, emailu a sociálnych sietí. Mám svoj tím – webdizajnéra a grafičku a partnersky spolupracujem s množstvom šikovných ľudí vo svojich oblastiach, na čo som hrdá. Takže ak si momentálne vo fáze, že by si sa chcela v živote, posunúť “to the next level”, mám pre teba dobrú správu! Momentálne mám 3 voľné miesta pre 1:1 klientov. Konzultácia zadarmo tu. »

Ak si v tomto online svete úplne nová alebo sa potrebuješ resetnúť, odporúčam ti, aby si si prešla mojim workshopom zadarmo SOCIAL MEDIA RESET a na konci ťa čaká prekvapenie.

Už som spomínala, že je to Z A D A R M O ?

 

Takisto si pozri môj zoznam digitálnych nástrojov, ktoré mi pri práci pomáhajú a môžu aj tebe:

9 nástrojov (aj ZADARMO), ktoré uľahčujú môj digitálny život »

Stiahni si môjho sprievodcu hojnosti zadarmo a prestaň sa limitovať »

Komunita kreatívnych online žien, ktoré si navzájom pomáhajú, lebo o tom to je. Pridaj sa tu »