Ako profitovať vďaka tomu, že budeš sama sebou

Zuzka Coaching 1 Comment

Ako sa vám tento týždeň darí? Dúfam, že sa darí nad rámec toho, čo ste si kedy predstavovali. Ale ak je to “tak tak všelijak”, potom čítajte dalej…

 

Peniaze a ich zarábanie – to je program, ktorý ide od rána do večera v mysli snáď každého podnikateľa a podnikateľky. Jasné, chceme pomáhať druhým… Lenže, povedzme si na rovinu, ak nezarábame, tak nemáme biznis a stojí nás to veľa energie, zdravia, vzťahov, a v konečnom dôsledku sme to my, ktorí potrebujeme pomoc.

Dala som stovky eur do online kurzov a koučom, aby mi pomohli zarobiť peniaze na základe ich vlastného systému, ktorý fungoval IM. Naučila som sa social media marketing, email marketing, Facebook Ads Manager, Instagram, funnely atď. a založila som si vlastnú webstránku. Možno ste si namočili prst do online marketingu len pred pár mesiacmi alebo sa s ním bortíte už dlhšie a určite ste vyskúšali veľa z techník, ktoré učia známi experti a tak nejak experimentujete so svojou online stratégiou. Ak ste ako ja, tak si zoberiete od každého niečo a postupne to aplikujete, ale čím viac sa vzdelávate, tým viac sa v tom celom strácate. Následne prichádza energetické vyčerpanie, ľahostajnosť, frustrácia z nenaplnenia…

 

Moja rada a malé tajomstvo?

 

Vždy keď vás láka kúpiť si ďalší kurz, ktorý “konečne funguje, privedie vás ku klientom a odporúčaniam a váš biznis exploduje do stratosféry,” pozrite sa do zrkadla, či tam vidíte SEBA alebo autora kurzu a spomeňte si na tento článok.

 

Pri pohľade na seba sa určite spýtate sami seba: Bude to fungovať MNE?

 

To nemôže vedieť nikto okrem vás, len vy by ste mali vedieť, či je to v súlade s tým, kým naozaj ste a čo naozaj chcete.

 

 

Toto ste už možno počuli, ale ja to pre istotu zopakujem – je veľmi dôležité si uvedomiť, že definícia úspechu jednej osoby je často veľmi odlišná od toho, čo považuje za úspech a s čím má skúsenosť iná osoba. Ak nemáte vlastnú definíciu toho, čo vám prináša pocit šťastia a úspechu, potom sa vždy budete pozerať na definíciu úspechu niekoho iného a snažiť sa ho napodobniť.

 

Je tiež veľmi dôležité uvedomiť si, že každý podnikateľ a podnikateľka bojuje s mnohými rôznymi vecami a trvá im to nejaký čas, kým každý z nich objaví svoju individuálnu “zázračnú” formulu úspechu. Ak si však zabudnú strážiť “baterky”, dosiahnu presne pravý opak.

 

Práve tá tajomstvami opradená “success formula”, je niečo, čo mnohí kouči a online programy zaručene sľubujú, ale z jedného jednoduchého dôvodu nedokážu splniť… Nemajú na to váš vnútorný kompas, ktorý keď si správne nakalibrujete,  privedie vás k ozajstnému poznaniu samého seba a porozumeniu ako viete najideálnejšie fungovať a áno – ako profitovať vďaka tomu, že ste sami sebou a ako využívať na to vaše jedinečné dary a silné stránky. Ak viete, aký lifestyle by ste chceli mať, ste pripravení, že pomocou personalizovanéhoenergetického plánu odhalíte aj obchodný/biznis model, ktorý vám najviac vyhovuje a bude vás napĺňať bez toho aby ste energeticky vyprahli?

 

 

A v tomto sa odlišuje môj prístup k online podnikaniu od ostatných programov. Tri prstíčky do nebíčka! Konečne aj ľudia v biznise začali chápať, že majú nárok cítiť sa dobre a som nadšená, že môžem pomáhať odhaliť online lídrom a líderkam ich energetický plán zakódovaný v DNA. Pre mňa je to premostenie medzi duchovným a biznis svetom a skvelý nástroj ako sa naučiť robiť rozhodnutia, ktorým môžem dôverovať. Ja som sa okrem toho vďaka poznaniu svojho energetického plánu naučila ako investovať svoj čas, peniaze a energiu do marketingu a svojich služieb. Viem, čo je mojim cieľom a čo najlepšie slúži môjmu účelu ako network marketérke a online marketing mentorke. Dozvedela som sa aj ako mám používať sociálne média ako marketingový nástroj. Moja energia je vyššie.

 

Viem, čo robiť, aby som zarobila peniaze, pretože viem, kto som.

Viete to aj vy?

 

Ak chcete už konečne prestať opakovať po ostatných a robiť neustále to, čo vám neprináša žiadne výsledky (aj keď druhým áno), prestať plytvať zbytočne vlastnou energiou (zero energy waste) a chcete profitovať vďaka súhre vášho biznis plánu a energetického plánu, mám pre vás návrh.

 

Poďme sa spolu porozprávať o vašom biznise a o tom, čo vytvárate. Objednajte si online konzultáciu so mnou a naučím vás ako vložiť svoju energiu v online biznise tam, kde sa zúročí.

Komentáre

comments

Comments 1

  1. Pingback: 13 vecí, ktoré mi robia radosť – /9.diel/ - ZUZKABUSKA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *